Партнеры

Подписаться на RSS

Популярные теги Все теги

Громадський фонд «СУМИ»

Громадський фонд «Суми» розпочав свою роботу відносно недавно – але успадкував добрі справи сумської «Волонтерської сотні». Зараз, коли фронт потребує менше допомоги, час приступити до вирішення місцевих проблем. Фонд постійно потребує волонтерів та допомоги небайдужих сумчан. А допомагатиме їм вершити добрі справи чашечка справжньої кави від ТМ «Сумка кави». Важко уявити організацію, члени та відвідувачі якої менше потребують сил та бадьорості. Тож сумська ТМ «Сумка кави» завжди популярна в стінах закладу.

https://fond.sumy.ua/
«Вакулина байка»


У мальовничому селі Бездрик Сумського району чекає гостей на відпочинок садиба сільського зеленого туризму «Вакулина байка». Тут є кафе з домашніми стравами, місця для проживання, ставок для рибалки та купання, живий куточок, більярд, баня , кінні прогулянки та інші розваги. Для всього цього потрібно немало сил і бадьорості – тож гості віддають належне чудовому напою від ТМ «Сумка кави», який додає сили й допомагає активно відпочивати. Наша кава чекає вас у Бездрику!

http://vacula.net.ua/

«Грунівська Січ»


Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ» - чудове місце для того, щоб відпочити й набратися сил на природі, дізнатися про щось нове з історії та звичаїв рідного краю. Таборові програми і життя в екобудиночках, майстер-класи та вивчення бойових мистецтв, кінні прогулянки та домашня кухня – тут можна знайти все, чого душа бажає. І звичайно, якщо на природі вам хочеться випити чашечку смачної та ароматної кави – вона також знайдеться. І це буде місцева кава, обсмажена в Сумах. Тож будете на «Грунівській Січі» - не забудьте, що з вами там і «Сумка кави».

http://grunivskasich.in.ua/

Курьерская служба "Автолюкс"

В течение значительного периода времени нашим партнером является курьерская служба «Автолюкс». Офис компании находится на ул. Пушкина, 55. Здесь вы можете не только решить вопросы грузоперевозок и доставки грузов, но и выпить замечательный кофе от ТМ «Сумка кави» - по желанию, даже с сиропом или со сливками. Не отказывайте себе в удовольствии обсуждать рабочие вопросы за чашечкой вкусного и ароматного зернового кофе!

Студия оформления бровей

Уже больше года клиенты студии наслаждаются кофе "Сумка Кави". Сиропы с нашего сайта стали приятным дополнением.

Наслаждайтесь по адресу: г. Сумы, ул. Кооперативная, 19

http://vk.com/club_beaty_eyebrows