Новости

Подписаться на RSS

ТМ «Сумка кави» вітає переможців!Завершився конкурс, який ТМ «Сумка кави» проводила на своїх сторінках у Фейсбуці й ВКонтакті на честь свого Дня народження. Два кілограмових пакунки кави відправилися на дегустацію. Один з них виграла сумчанка Любов Холод, другий – жителька Одеси Вікторія Сашина.
Вітаємо наших переможців! А тим, кому не пощастило цього разу, бажаємо удачі в наступних розіграшах. Адже попереду у нас ще багато сюрпризів. А щоб тим часом не залишатися без ароматної сумської кави, запрошуємо купити каву в зернах на нашому сайті.


А у нас свято – сумському бренду «Сумка кави» виповнюється два роки!

Але ми не чекаємо подарунків, а даруємо їх самі!

Хто стане щасливим власником кілограмового пакунка кави в зернах від ТМ «Сумка кави»?

Можливо, це будете саме ви?

Умови розіграшу подарунка

Ви знаєте, де можна купити каву в Сумах? Не пересмажені масові сорти, в яких гіркота обсмаження має заглушити не найкращий смак дешевої кави, а справжню каву – міцний, але м’який напій з винятковими смаковими і ароматичними якостями? Не треба вважати, що таку каву купити можна лише у Львові – звичайно, вона там є, але Суми мають власну торгову марку кави

Уважаемые клиенты!!!

В связи с нестабильностью курса гривны, цены заявленные на сайте могут не соответствовать реальным!

Извините за временные неудобства!

Ремонт кофейных аппаратов!!!

Если Ваша кофемашина решила, что с неё хватит и ей пора отдохнуть, привозите её к нам!

Наши специалисты по ремонту владеют даром переубеждения и Ваш агрегат ещё поработает, радуя Вас бодрящим кофе в любое время дня и ночи!!!