Новости

Як відрізнити сумську каву від масових сортів

Ви знаєте, де можна купити каву в Сумах? Не пересмажені масові сорти, в яких гіркота обсмаження має заглушити не найкращий смак дешевої кави, а справжню каву – міцний, але м’який напій з винятковими смаковими і ароматичними якостями? Не треба вважати, що таку каву купити можна лише у Львові – звичайно, вона там є, але Суми мають власну торгову марку кави, під якою випускається чудовий український напій. ТМ «Сумка кави» пропонує придбати каву в Сумах, чи замовити її в сусідні області. Під цією торговою маркою на сьогодні випускається два купажі.
Купаж № 1
Купаж складається зі 90% арабіки з Еквадору и 10% робусти з Індонезії. Міцний, але не гіркий, з аристократичною кислинкою й горіховим післясмаком.
Купаж № 2
80% арабіки з трьох різних країн и 20 % робусти з В’єтнаму поєднуються у винятковий напій завдяки різним ступеням обсмажування кожного сорту окремо.
Ці виняткові напої годяться як для індивідуального приготування в кавнику чи джезві, так і для використання в кавових машинах. На відміну від поширених сортів, вони не мають різкого гіркого смаку та відрізняються витонченим ароматом. Купити каву в Сумах недорого можна, обираючи продукцію місцевого виробництва. Ми підсмажуємо найсвіжішу натуральну каву, вибираючи найпопулярніші її поєднання, які дають по-справжньому досконалий напій, міцний, пробуджуючий енергію життя і почуттів.

Нет комментариев

Добавить комментарий